Pipec
2026. június 09. kedd, 09:33 | Sarospatak
Sziasztok!
Javítsatok at a koncert Nyíri n lesz nem Nyir en!
Köszönöm
Javítsatok at a koncert Nyíri n lesz nem Nyir en!
Köszönöm
Anita
2026. június 06. szombat, 14:04 | Sopron
Szuper volt a tegnapi koncert Petőházán. Lojzi hazafelé még integetett is nekünk, a lányom (22) megjegyezte "milyen kis aranyos a bácsi". Bocs a bácsiért
el kívánom mondani, hogy egyáltalán nem érződik a kor a zenekar játékán. Élveztem a koncert minden percét. Egy pontnál el is érzékenyültem. Kicsit eszembe juttatta a régi emlékeket. Hja... Nem az a Nap és nem az a Hold..., az emberek körülöttem is kicserélődtek, "felszívódtak", meghaltak, számtalan veszteség ért az elmúlt évtizedekben, de a Bikini örök, az irántatok érzett megbecsülésem, szeretetem mindig marad... Jó egészséget és még sok-sok koncerttel teli éveket kívánok!
el kívánom mondani, hogy egyáltalán nem érződik a kor a zenekar játékán. Élveztem a koncert minden percét. Egy pontnál el is érzékenyültem. Kicsit eszembe juttatta a régi emlékeket. Hja... Nem az a Nap és nem az a Hold..., az emberek körülöttem is kicserélődtek, "felszívódtak", meghaltak, számtalan veszteség ért az elmúlt évtizedekben, de a Bikini örök, az irántatok érzett megbecsülésem, szeretetem mindig marad... Jó egészséget és még sok-sok koncerttel teli éveket kívánok!
Lajos
2026. június 03. szerda, 17:14
Kedves H. Mátyás!
A Fagyi című dal a ráadás utolsó dala minden koncerten. Igaz, akkor már vegyesen együtt énekeljük a közönséggel, de így még érdekesebb. Hozd el a fiaidat valamelyik koncertre, élvezni fogják.
A Fagyi című dal a ráadás utolsó dala minden koncerten. Igaz, akkor már vegyesen együtt énekeljük a közönséggel, de így még érdekesebb. Hozd el a fiaidat valamelyik koncertre, élvezni fogják.
H. Mátyás
2026. június 01. hétfő, 21:23
Kisfiaim imádják a Fagyi című számot. Vajon van esély arra, hogy mostanában hallhatják élőben is, pl. a kiskunhalasi vagy más nyári koncerten?
Szabolcs Balogh
2026. május 24. vasárnap, 12:10
A tegnapi váci rendezvény óriási volt!
Rengeteg ember, jöttek-mentek, iszogattak, jól érezték magukat! Na és a koncert....Az idősebb korosztály és a tizenévesek is énekelték a dalaitokat, valami fanatasztikus volt. Rég voltam már ilyen jó Bikini bulin!
Rengeteg ember, jöttek-mentek, iszogattak, jól érezték magukat! Na és a koncert....Az idősebb korosztály és a tizenévesek is énekelték a dalaitokat, valami fanatasztikus volt. Rég voltam már ilyen jó Bikini bulin!





